Главная страница
Конфиденциальность
Информация для авторов
Наши контакты

НОВЫЕ ФИЛЬМЫ И СЕРИАЛЫ ОБНОВЛЕНО СЕГОДНЯ

 


E FUNDIT/Kërcënohet Artan Hoxha, dalin mesazhet/“E dimë ku jeton ti, fëmijët e tu”..
Формат Размер Скачать

Информация о видео E FUNDIT/Kërcënohet Artan Hoxha, dalin mesazhet/“E dimë ku jeton ti, fëmijët e tu”..


Название :  E FUNDIT/Kërcënohet Artan Hoxha, dalin mesazhet/“E dimë ku jeton ti, fëmijët e tu”..
Продолжительность :   03:01:38
Пользователь :  id 829424220185
Дата публикации :   20200221
Просмотры :   9,2 тыс. просмотров
Понравилось :   804
Не понравилось :   45


Кадры из видео E FUNDIT/Kërcënohet Artan Hoxha, dalin mesazhet/“E dimë ku jeton ti, fëmijët e tu”..FUNDIT/Kërcënohet, Artan, Hoxha,, dalin, mesazhet/“E, dimë, jeton, fëmijët, tu”..,

Комментарии к видео E FUNDIT/Kërcënohet Artan Hoxha, dalin mesazhet/“E dimë ku jeton ti, fëmijët e tu”..


Нет комментариев для этого видео

Похожие на E FUNDIT/Kërcënohet Artan Hoxha, dalin mesazhet/“E dimë ku jeton ti, fëmijët e tu”.. видео

E FUNDIT/Kërcënohet Artan Hoxha, dalin mesazhet/“E dimë ku jeton ti, fëmijët e tu”.. E FUNDIT/Kërcënohet Artan Hoxha, dalin mesazhet/“E dimë ku jeton ti, fëmijët e tu”..
от : News Al
 E FUNDIT/#Kërcënohet #Artan #Hoxha, dalin mesazhet/“E dimë ku jeton ti, fëmijët e tu”. ISCRIVITI në kanalin tonë këtu ...Новинка  | Смотреть
Artan Hoxha: Kam kerkuar te shkoj ne operacione ku kercet pushka, anti-KCK eshte spetakel Artan Hoxha: Kam kerkuar te shkoj ne operacione ku kercet pushka, anti-KCK eshte spetakel
от : ABC News Albania
 Per informacionet me te fundit klikoni: Web: http://abcnews.al/ Facebook: https://www.facebook.com/abcnews.al/ Instagram: ...  | Смотреть
Tritol të Vllaznia, Hoxha zbulon mesazhin për Licin - Procesi Sportiv, 17 Shkurt 2020, Pjesa 1 Tritol të Vllaznia, Hoxha zbulon mesazhin për Licin - Procesi Sportiv, 17 Shkurt 2020, Pjesa 1
от : Top Channel Albania
 Te fruar: Redi Jupi, Gezim Sinemati, Lorenc Jemini, Artan Hoxha, Alesia Bami, Atalanta Kercyku, Senad Nikshiqi, Ardi ÇaniPër ...Новинка  | Смотреть
“Nuk i shtoj  asnjë fjalë, nuk i heq dot asnjë presje”, Artan Hoxha publikon foton dhe jep mesazhin “Nuk i shtoj asnjë fjalë, nuk i heq dot asnjë presje”, Artan Hoxha publikon foton dhe jep mesazhin
от : Elokuent TV
 Nëse informacioni i marrë nga kjo video ishte i vlefshëm për ju, atëherë klikoni ! Gjithashtu klikoni në butonin 'Subscribe' ...Новинка  | Смотреть
Artan Hoxha nxjerr fotot e mushkave të ngarkuara e sfidon hapur OFL në Artan Hoxha nxjerr fotot e mushkave të ngarkuara e sfidon hapur OFL në
от : Paparazzi
 Pershendetje miq te dashur te kanalit tim! Ju ftoje te klikoni butonin 'SUBSCRIBE', per te qendruar ne kontakt me materialet qe ...  | Смотреть
Bota e krimit sfida e Prokurorit, Hoxha: Pritet kur do të jetë goditja e rradhës| ABC News Albania Bota e krimit sfida e Prokurorit, Hoxha: Pritet kur do të jetë goditja e rradhës| ABC News Albania
от : ABC News Albania
 Në Studion e “Abc News” gazetari Artan Hoxha ndau disa arsye se përse sipas asnjë nga kandidatët që ishin për tu zgjedhur ...  | Смотреть
Artan Hoxha pas videos se Lefter Alles: Te miratohet testi i droges per deputetet dhe kryebashkiaket Artan Hoxha pas videos se Lefter Alles: Te miratohet testi i droges per deputetet dhe kryebashkiaket
от : ABC News Albania
 Kryebashkiaku socialist i Bulqizës Lefter Alla zbulohet duke konsumuar kokainë në ambientet e një lokali. Skandali eshte ...  | Смотреть
Artan Hoxha paralajmëron lajmin “bo*mbë”: Sot publikoj intervistën me ‘b*sin’ e ko*ainës Artan Hoxha paralajmëron lajmin “bo*mbë”: Sot publikoj intervistën me ‘b*sin’ e ko*ainës
от : Elokuent TV
 Nëse informacioni i marrë nga kjo video ishte i vlefshëm për ju, atëherë klikoni ! Gjithashtu klikoni në butonin 'Subscribe' ...  | Смотреть
E fotografojnë gjithë ditën, k*rc*nohet me mesazh gazetari Artan Hoxha /  S’do falim E fotografojnë gjithë ditën, k*rc*nohet me mesazh gazetari Artan Hoxha / S’do falim
от : Paparazzi
 Pershendetje miq te dashur te kanalit tim! Ju ftoje te klikoni butonin 'SUBSCRIBE', per te qendruar ne kontakt me materialet qe ...  | Смотреть
15 shkurt, 2020  "Shtypi i dites" në News24 - "Koha për t'u zgjuar" nga Bashkim Hoxha 15 shkurt, 2020 "Shtypi i dites" në News24 - "Koha për t'u zgjuar" nga Bashkim Hoxha
от : News24 Albania
 Copyrighted by News24 Albania.  | Смотреть
Ndiqet këmba-këmbës, kërcënohet me jetë Artan Hoxha: S'do falim asnjë! Ndiqet këmba-këmbës, kërcënohet me jetë Artan Hoxha: S'do falim asnjë!
от : Lajmi i Ditës
   | Смотреть
Artan Hoxha nxjerr fotot e mushkave të ngarkuara e sfidon hapur OFL-në Artan Hoxha nxjerr fotot e mushkave të ngarkuara e sfidon hapur OFL-në
от : Kliko dhe Informohu
   | Смотреть
T*ondit Artan Hoxha, i bën kërkesën e papritur Ambasadës Amerikane për Presidentin Meta... T*ondit Artan Hoxha, i bën kërkesën e papritur Ambasadës Amerikane për Presidentin Meta...
от : Elokuent TV
 Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne ...  | Смотреть
Flasin hapur Klodiana Lala dhe Artan Hoxha/Kush e ka kërcënuar zëdhënësin e Metës? Flasin hapur Klodiana Lala dhe Artan Hoxha/Kush e ka kërcënuar zëdhënësin e Metës?
от : News Al
 ISCRIVITI në kanalin tonë këtu https://www.youtube.com/channel/UCk29BW5OSF-dtsAUXETyXyQ Flasin hapur #Klodiana Lala ...  | Смотреть
Ikën Artan Hoxha , do të shpërngulet dhe do sjell një risi ! Ikën Artan Hoxha , do të shpërngulet dhe do sjell një risi !
от : Lajme Aktualitet
 Mund te beni donacion per punen tone ne PayPal: lajmetshqip@hotmail.com Klikoni Subscribe dhe Shperndani videon !  | Смотреть
Ermal Hoxha, Rezarta Shkurta jep lajmin e bukur me foton e veçantë Ermal Hoxha, Rezarta Shkurta jep lajmin e bukur me foton e veçantë
от : News Al
 Ermal #Hoxha, #Rezarta #Shkurta jep lajmin e bukur me foton e veçantë ISCRIVITI në kanalin tonë këtu ...  | Смотреть
Artan Hoxha plas ‘bombën’ për Tahirin, ja çfarë pritet të ndodhë. Mos shpresoni kote se… Artan Hoxha plas ‘bombën’ për Tahirin, ja çfarë pritet të ndodhë. Mos shpresoni kote se…
от : News Al
   | Смотреть
Artan Hoxha: Ju tregoj ushtrinë e vërtetë të Metës Artan Hoxha: Ju tregoj ushtrinë e vërtetë të Metës
от : Kliko dhe Informohu
   | Смотреть
Zbulohen detaje të reja nga ekzekutimi Griselda Gjikolaj/Kush janë dy autorët që akuzohen.. Zbulohen detaje të reja nga ekzekutimi Griselda Gjikolaj/Kush janë dy autorët që akuzohen..
от : News Al
 Zbulohen detaje të reja nga ekzekutimi Griselda Gjikolaj/Kush janë dy autorët që akuzohen.. ISCRIVITI në kanalin tonë këtu ...  | Смотреть
Marin Hoxha - Endless Marin Hoxha - Endless
от : Fatbolay Music
 Marin Hoxha - Endless #Marin #Hoxha #Endless Fatbolay Music 2019.  | Смотреть