Главная страница
Конфиденциальность
Информация для авторов
Наши контакты

НОВЫЕ ФИЛЬМЫ И СЕРИАЛЫ ОБНОВЛЕНО СЕГОДНЯ

 


Opinion - Krimi, dalin fakte te reja (12 shkurt 2020)
Формат Размер Скачать

Информация о видео Opinion - Krimi, dalin fakte te reja (12 shkurt 2020)


Название :  Opinion - Krimi, dalin fakte te reja (12 shkurt 2020)
Продолжительность :   04:01:11
Пользователь :  id 813353929856
Дата публикации :   20200221
Просмотры :   137 тыс. просмотров
Понравилось :   1,430
Не понравилось :   56


Кадры из видео Opinion - Krimi, dalin fakte te reja (12 shkurt 2020)Opinion, Krimi,, dalin, fakte, reja, shkurt,

Комментарии к видео Opinion - Krimi, dalin fakte te reja (12 shkurt 2020)


Нет комментариев для этого видео

Похожие на Opinion - Krimi, dalin fakte te reja (12 shkurt 2020) видео

Opinion - Krimi, dalin fakte te reja (12 shkurt 2020) Opinion - Krimi, dalin fakte te reja (12 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan; Të ftuar: Artan Hoxha, Klodiana Lala Në emisionin “Opinion” në Tv ...  | Смотреть
Opinion - Zbulim i rralle! (12 shkurt 2020) Opinion - Zbulim i rralle! (12 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan; Të ftuar: Eros Hoxha Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar ...  | Смотреть
Opinion - Cfare do te beje Ilir Meta keto dite? (20 shkurt 2020) Opinion - Cfare do te beje Ilir Meta keto dite? (20 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan; Te ftuar:Andi Bejtja, Preç Zogaj, Armand Shkullaku, Alfred Peza, ...Новинка  | Смотреть
Pse dhe ku ikin shqiptaret? (19 shkurt 2020) Pse dhe ku ikin shqiptaret? (19 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan; Te ftuar: Blerina Gjylameti, Dashamir Shehi, Besart Kadia, Blendi ...Новинка  | Смотреть
Opinion - Virusi vdekjeprures kinez! (27 janar 2020) Opinion - Virusi vdekjeprures kinez! (27 janar 2020)
от : RTV KLAN
 www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Te ftuar: Najada Como, Lorenc Hashorva, Tritan Shehu ...  | Смотреть
Opinion - Sa kushton te jetosh ne Tirane? (18 shkurt 2020) Opinion - Sa kushton te jetosh ne Tirane? (18 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan; Të ftuar: Linda Kora, Erion Xhaferaj Emisioni politik më i ndjekur dhe ...Новинка  | Смотреть
Opinion - 1,15 Miliard Euro, ja kush dhuroi! (17 shkurt 2020) Opinion - 1,15 Miliard Euro, ja kush dhuroi! (17 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan; Të ftuar: Gjergj Buxhuku, Mira Pogaçi, Arber Hajdari, Arben Ahmetaj ...Новинка  | Смотреть
Episodi i Plotë: Soirée, Për Nexhmije Pagarushën, 12 Shkurt 2020 Episodi i Plotë: Soirée, Për Nexhmije Pagarushën, 12 Shkurt 2020
от : Top Channel Albania
 Moderatore dhe autore: Jonida ShehuTë ftuar: Sabri Fejzullahu, Manjola Nallbani, Irma Libohova, Shpresa Gashi, Era Rusi ...  | Смотреть
Stop - Pranga profesorit Zhigolo, qe ngacmoi nxenesen, pezullohet edhe nga puna! (12 shkurt 2020) Stop - Pranga profesorit Zhigolo, qe ngacmoi nxenesen, pezullohet edhe nga puna! (12 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj, e hënë - e premte ora 20:05. Pak orë pas ...  | Смотреть
Rudina - Historia e kryqit 1500-vjecar te Laboves, i zhdukur ne vitin 1989! (12 shkurt 2020) Rudina - Historia e kryqit 1500-vjecar te Laboves, i zhdukur ne vitin 1989! (12 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 Në muajin tetor të 2019 Mira Meksi ka botuar librin “Diktatori në kryq”. Shkrimtarja Mira Meksi sjell anët e errëta dhe pikat e dobëta ...  | Смотреть
Opinion - Dimer ne rruget shqiptare! (13 shkurt 2020) Opinion - Dimer ne rruget shqiptare! (13 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlanEmisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare.  | Смотреть
Opinion - Pavaresia e Kosoves, 12 vjet me pas! (17 shkurt 2020) Opinion - Pavaresia e Kosoves, 12 vjet me pas! (17 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlanEmisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare.Новинка  | Смотреть
FAKE OFF - 12 Shkurt 2020 - Satire - Vizion Plus FAKE OFF - 12 Shkurt 2020 - Satire - Vizion Plus
от : Vizion Plus TV
 http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/fakeoffvizionplus/ https://facebook.com/VizionPlusTV ...  | Смотреть
Fotot e trupit te Jan Prenges ne garazhin e resortit, gazetarja shpjegon dinamiken Fotot e trupit te Jan Prenges ne garazhin e resortit, gazetarja shpjegon dinamiken
от : RTV KLAN
 Në emisionin “Opinion” në Tv Klan janë shfaqur foto-sekuenca nga video e kamerave të sigurisë së resortit “Golden” në Shijak, ...  | Смотреть
Stop - Tirana 100 vjet kryeqytet, si festuan Vip-a e qytetare! (12 shkurt 2020) Stop - Tirana 100 vjet kryeqytet, si festuan Vip-a e qytetare! (12 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj, e hënë - e premte ora 20:05. Mbrëmë u zhvillua ...  | Смотреть
Stop - Profesori Zhigolo, vihet ne pranga dhe pezullohet nga puna! (12 shkurt 2020) Stop - Profesori Zhigolo, vihet ne pranga dhe pezullohet nga puna! (12 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & Klan; ...  | Смотреть
Opinion - Sa i njohin shqiptaret ministrat? (11 shkurt 2020) Opinion - Sa i njohin shqiptaret ministrat? (11 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Te ftuar: Redi Shehu, Mira Kazhani, Preç Zogaj, Artan ...  | Смотреть
“Ka pamje të reja, autorët shfaqen me lopata”/ Klodiana Lala zbulon detajet nga vrasja e Jan Prengës “Ka pamje të reja, autorët shfaqen me lopata”/ Klodiana Lala zbulon detajet nga vrasja e Jan Prengës
от : News24 Albania
 E ftuar në rubrikën “Opinion”, në News24, gazetarja Lala tha se pamjet filmike, që ndodhen tashmë në duart e prokurorëve të ...  | Смотреть
Opinion - Edi Rama! (13 shkurt 2020) Opinion - Edi Rama! (13 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan; Të ftuar: Edi Rama, Artan Hoxha, Klodiana Lala, Robert Rakipllari, ...  | Смотреть
Zone e lire - Meta paralajmeron revulucion. A po luhet fati i Ilir Metes? (21 shkurt 2020) Zone e lire - Meta paralajmeron revulucion. A po luhet fati i Ilir Metes? (21 shkurt 2020)
от : RTV KLAN
 ZonëeLirë, një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale ...Новинка  | Смотреть