Главная страница
Конфиденциальность
Информация для авторов
Наши контакты

НОВЫЕ ФИЛЬМЫ И СЕРИАЛЫ ОБНОВЛЕНО СЕГОДНЯ

 


Protestuesve

Kurti Iu Premton Zgjidhje Protestuesve 20.02.2020 Kurti Iu Premton Zgjidhje Protestuesve 20.02.2020
Просмотры : 8 551 rtv21.tv#protesta #albinkurti#trepçaНовинка    от : Radiotelevizioni 21.
 Смотреть
Protesta/ Policia Nis Shoqërimet E Protestuesve Protesta/ Policia Nis Shoqërimet E Protestuesve
Просмотры : 553 Per me shume video dhe lajme klikoni https://www.balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...    от : Balkanweb Com.
 Смотреть
Policia Hedh Uje Drejt Protestuesve Policia Hedh Uje Drejt Protestuesve
Просмотры : 7 591 Forcat e policisë hodhën ujë për të shpërndarë protestuesit, një pjesë e të cilëve ishin futur në hyrjen kryesore të Parlamentit dhe ...    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Gaz Lotsjelles Drejt Protestuesve Gaz Lotsjelles Drejt Protestuesve
Просмотры : 2 470    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Policia Hedh Gaz Lotsjelles Ndaj Protestuesve | ABC News Albania Policia Hedh Gaz Lotsjelles Ndaj Protestuesve | ABC News Albania
Просмотры : 1 298    от : ABC News Albania.
 Смотреть
Situatë E Qetë Para Kryeministrisë/ Ende Nuk Ka Filluar Grumbullimi I Protestuesve Situatë E Qetë Para Kryeministrisë/ Ende Nuk Ka Filluar Grumbullimi I Protestuesve
Просмотры : 8 700 Edhe pse vetëm pak minuta na ndajnë nga fillimi i protestës së opozitës, situata duket e qetë. Opozita ka paralajmëruar se ...    от : News24 Albania.
 Смотреть
Abdullahu - Fjalimi I Kurtit Para Protestuesve Në Stantërg Shumë Populist Abdullahu - Fjalimi I Kurtit Para Protestuesve Në Stantërg Shumë Populist
Просмотры : 297 rtv21.tv#rtv21 #tv21#radiotelevision21Новинка    от : Radiotelevizioni 21.
 Смотреть
I Hiqet Furnizimi Me Energji Elektrike Sallës Së Teatrit Kombëtar. Mesazhi Protestuesve I Hiqet Furnizimi Me Energji Elektrike Sallës Së Teatrit Kombëtar. Mesazhi Protestuesve
Просмотры : 573 Copyrighted by News24 Albania.    от : News24 Albania.
 Смотреть
Report TV - Rama Mbërrin Në Parlament, Eskorta Kalon Mes Protestuesve Report TV - Rama Mbërrin Në Parlament, Eskorta Kalon Mes Protestuesve
Просмотры : 4 397 Kryeministri Edi Rama ka kaluar me makinë përmes pedonales pranë Ministrisë së Brendshme ku ishin mbledhur protestues, për ...    от : Report TV.
 Смотреть
Mbyllet Marshimi, Mes Shiut, I Dhjetëra Mijëra Protestuesve Opozitarë Mbyllet Marshimi, Mes Shiut, I Dhjetëra Mijëra Protestuesve Opozitarë
Просмотры : 1 195 Copyrighted by News24 Albania.    от : News24 Albania.
 Смотреть
Konflikte Te Dhunshme Mes Protestuesve | ABC News Albania Konflikte Te Dhunshme Mes Protestuesve | ABC News Albania
Просмотры : 340 Gjatë protestës se sotme të opozitës përpara Kuvendit, pati disa herë përplasje dhe tension mes protestuesve dhe uniformave blu ...    от : ABC News Albania.
 Смотреть
Momenti Kur Policia Hodhi Gaz Lotesjelles Ndaj Protestuesve Momenti Kur Policia Hodhi Gaz Lotesjelles Ndaj Protestuesve
Просмотры : 1 705 Ky është momenti kur forcat e policisë përpara Parlamentit hodhën gaz lotësjellës ndaj protestuesve të cilët tentuan të çanin ...    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Jugunews, Perplasje Mes Protestuesve Opozitare Dhe Policise Ne Gjirokaster 23 Qershor 2019 Jugunews, Perplasje Mes Protestuesve Opozitare Dhe Policise Ne Gjirokaster 23 Qershor 2019
Просмотры : 343    от : JUGUnews.
 Смотреть
Report TV - Delegacioni Holandez Mbërrin Në Tiranë Mes Protestuesve Report TV - Delegacioni Holandez Mbërrin Në Tiranë Mes Protestuesve
Просмотры : 5 211 Ka mundur të futet në Ministrinë e Brendshme pa asnjë incident, ministri i Drejtësisë së Holandës, ndërsa jashtë godinës së ...    от : Report TV.
 Смотреть
Gazi Lotsjellës Shpërndanë Turmën E Protestuesve, Dhunë Te Protesta Para Parlamentit Gazi Lotsjellës Shpërndanë Turmën E Protestuesve, Dhunë Te Protesta Para Parlamentit
Просмотры : 18 770 Pas tensionimit të situatës dhe çarjes së kordonit të policisë, efektivët kanë hedhur për herë të dytë gaz lotsjellës duke larguar ...    от : Report TV.
 Смотреть
U Nxori Gishtin Protestuesve, Ambasadori Borchardt Kërkon Ndjesë Publikisht U Nxori Gishtin Protestuesve, Ambasadori Borchardt Kërkon Ndjesë Publikisht
Просмотры : 1 762 Ambasadori i OSBE, Borchardt ka reaguar pas gjestit të djeshëm ndaj banorëve të Astirit.Për më shumë vizitoni: http://top ...    от : Top Channel Albania.
 Смотреть
Përplasje Mes Policisë Dhe Protestuesve Në Shkodër Përplasje Mes Policisë Dhe Protestuesve Në Shkodër
Просмотры : 1 701 Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: ...    от : Top Channel Albania.
 Смотреть
Noka Mban Fjalën Para Protestuesve, Nis Rrethimi I Kryeministrisë Noka Mban Fjalën Para Protestuesve, Nis Rrethimi I Kryeministrisë
Просмотры : 2 864 Ish deputeti i partisë Demokratike, Flamur Noka mbajti fjalën para protestuesve, në nisje të protestës së opozitës.    от : Top Channel Albania.
 Смотреть
Rama E Veliaj U Pergjigjen Protestuesve Te Teatri: Asnje Minorance S’mund Te Marre Peng Asgje Rama E Veliaj U Pergjigjen Protestuesve Te Teatri: Asnje Minorance S’mund Te Marre Peng Asgje
Просмотры : 663 Rama e Veliaj u pergjigjen protestuesve te teatri rama: Asnje minorance s'mund te marre peng asgje rama: Teatri i ri do ndertohet ...    от : News24 Albania.
 Смотреть
Francë/ Trysnia E Protestuesve Lëkund Qëndrimin E Qeverisë, Tërhiqet Nga Reforma E Pensioneve Francë/ Trysnia E Protestuesve Lëkund Qëndrimin E Qeverisë, Tërhiqet Nga Reforma E Pensioneve
Просмотры : 1 765 Trysnia e protestuesve në Francë e ka lëkundur qëndrimin e qeverisë.Përmes një letre, kryeministri Edouard Philippe u ...    от : Top Channel Albania.
 Смотреть