Главная страница
Конфиденциальность
Информация для авторов
Наши контакты

НОВЫЕ ФИЛЬМЫ И СЕРИАЛЫ ОБНОВЛЕНО СЕГОДНЯ

 


RTV KLAN

Edicioni I Lajmeve Tv Klan 20 Shkurt 2020, Ora 23:30 Edicioni I Lajmeve Tv Klan 20 Shkurt 2020, Ora 23:30
Просмотры : 222 Lajme, edicioni informativ ora 15:30, data 20 Shkurt 2020 #TvKlan.#KlanLajme Spiker: Anjola HamzajWEB: ...Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Stop - Mekanizmi I Natasha Shehut, Avokates Se Grabitjes Se Pronave! (20 Shkurt 2020) Stop - Mekanizmi I Natasha Shehut, Avokates Se Grabitjes Se Pronave! (20 Shkurt 2020)
Просмотры : 9 029 Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj.Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Opinion - Cfare Do Te Beje Ilir Meta Keto Dite? (20 Shkurt 2020) Opinion - Cfare Do Te Beje Ilir Meta Keto Dite? (20 Shkurt 2020)
Просмотры : 852 Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan; Te ftuar:Andi Bejtja, Preç Zogaj, Armand Shkullaku, Alfred Peza, ...Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Klanifornia - Episodi 14 (15 Shkurt 2020) Klanifornia - Episodi 14 (15 Shkurt 2020)
Просмотры : 227 369 Klanifornia #TvKlan Një program nga Turjan Hysko Moderatore: Marina Vjollca Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan ...Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Opinion - Edi Rama! (13 Shkurt 2020) Opinion - Edi Rama! (13 Shkurt 2020)
Просмотры : 419 224 Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan; Të ftuar: Edi Rama, Artan Hoxha, Klodiana Lala, Robert Rakipllari, ...    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Historia Ime - Si M'u Shkaterrua Jeta Pas Problemit Me Lekuren! Historia Ime - Si M'u Shkaterrua Jeta Pas Problemit Me Lekuren!
Просмотры : 7 489 HistoriaIme Programi vjen nën drejtimin e Mirela Milorit, gazetares së njohur që na ka përcjellë informacione mbrëmjeve tona ...Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Shihemi Ne Gjyq: Vasilika, Nuk E Dua Bashkeshortin Se Mbron Vellezerit E Mi! (16 Shkurt 2020) Shihemi Ne Gjyq: Vasilika, Nuk E Dua Bashkeshortin Se Mbron Vellezerit E Mi! (16 Shkurt 2020)
Просмотры : 174 539 EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë.Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Cfare Nuk Rrezikon Meta Cfare Nuk Rrezikon Meta
Просмотры : 99 tvklan #klan #opinion.Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Edicioni I Lajmeve Tv Klan 20 Shkurt 2020, Ora 19:30 Edicioni I Lajmeve Tv Klan 20 Shkurt 2020, Ora 19:30
Просмотры : 1 186 Lajme, edicioni informativ ora 15:30, data 20 Shkurt 2020 #TvKlan.#KlanLajme Spiker: Reis Cico Titujt kryesorë: 20 shkurt 2020 ...Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Stop-Deshmi Te Reja Per Skandalet Seksuale Te Mesuesit-Zhigolo, Agron Bego!(18 Shkurt 2020) Stop-Deshmi Te Reja Per Skandalet Seksuale Te Mesuesit-Zhigolo, Agron Bego!(18 Shkurt 2020)
Просмотры : 112 400 Ky material ka si qëllim denoncimin e sjelljes abuzive të profesorit me nxënësit në shkollën "Jakov Xoxa" #Stop #TvKlan | Një ...Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Rama: Batoni Mendon Serbisht Dhe Flet Shqip. Haxhiu: Çfare Eshte 'scusa' Se Nuk E Kuptoj? Rama: Batoni Mendon Serbisht Dhe Flet Shqip. Haxhiu: Çfare Eshte 'scusa' Se Nuk E Kuptoj?
Просмотры : 2 172    от : RTV KLAN.
 Смотреть
23-vjeçarja Flet Per Semundjen: Filloi Si Infeksion Ne Goje, Por Pastaj U Perhap Ne Gjithe Trupin 23-vjeçarja Flet Per Semundjen: Filloi Si Infeksion Ne Goje, Por Pastaj U Perhap Ne Gjithe Trupin
Просмотры : 6 285 Emisioni “Historia ime”, në Tv Klan solli sot historinë e dhimbshme të 23-vjeçares Ela Shpata. Ela ka lindur dhe është rritur në një ...Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Luan Rama-Baton Haxhiut: Fol Shqip Luan Rama-Baton Haxhiut: Fol Shqip
Просмотры : 3 795 tvklan #klan #opinion.Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Bejtja-Haxhiut: Po ç’bën Llaka-llaka Kot O Burrë... Bejtja-Haxhiut: Po ç’bën Llaka-llaka Kot O Burrë...
Просмотры : 5 371 tvklan #klan #opinion Në një lidhje direkte në studion e “Opinion”, Baton Haxhiu komentoi zhvillimet e fundit politike dhe ...Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Opinion - Alketa Vejsiu Ne Sanremo! (10 Shkurt 2020) Opinion - Alketa Vejsiu Ne Sanremo! (10 Shkurt 2020)
Просмотры : 346 593 Opinion, emision LIVE nga Blendi Fevziu. E ftuar: Alketa Vejsiu. www.tvklan.al #Opinion #AlketaVejsiu #BlendiFevziu #TvKlan Për ...    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Ka Nje Mesazh Per Ty - Çiftit I Anulohet Dy Here Celebrimi? (16 Shkurt 2020) Ka Nje Mesazh Per Ty - Çiftit I Anulohet Dy Here Celebrimi? (16 Shkurt 2020)
Просмотры : 188 554 EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë.Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Reagimi Epik I Kryeministrit Edi Rama Ne 'Opinion' Reagimi Epik I Kryeministrit Edi Rama Ne 'Opinion'
Просмотры : 71 507 Intervista e Kryeministri Edi Rama në emisionin “Opinion” në Tv Klan mbrëmjen e sotme ka nisur me debate dhe replika mes tij ...    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Edicioni I Lajmeve Tv Klan 18 Shkurt 2020, Ora 15:30 Edicioni I Lajmeve Tv Klan 18 Shkurt 2020, Ora 15:30
Просмотры : 11 854 Lajme, edicioni informativ ora 15:30, data 18 Shkurt 2020 #TvKlan.#KlanLajme Spiker: Anjola Hamzaj WEB: https://tvklan.al/lajme ...Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Opinion - 1,15 Miliard Euro, Ja Kush Dhuroi! (17 Shkurt 2020) Opinion - 1,15 Miliard Euro, Ja Kush Dhuroi! (17 Shkurt 2020)
Просмотры : 61 236 Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan; Të ftuar: Gjergj Buxhuku, Mira Pogaçi, Arber Hajdari, Arben Ahmetaj ...Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Historia Ime - Historia E Minorenes Qe Po Rrit Motrat Me Te Vogla! Historia Ime - Historia E Minorenes Qe Po Rrit Motrat Me Te Vogla!
Просмотры : 12 862 HistoriaIme Programi vjen nën drejtimin e Mirela Milorit, gazetares së njohur që na ka përcjellë informacione mbrëmjeve tona ...Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть